Zowel qua materiaalgebruik als ontwerp neemt het nieuwe Avella badkamermeubel een bijzondere positie binnen het RIHO assortiment in. De greeploze onderkasten zijn vervaardigd van MDF en te verkrijgen in echt houtfineer, in de kleuren: Original Oak, Sparkling Grey Oak en Handsome Grey Oak. Deze drie uitvoeringen eikenfineer geven het badkamermeubel een natuurlijke uitstraling.
Optimale bergruimte
De lades van het merk Blum zorgen voor extra stabiliteit en degelijkheid. De lades hebben geen sifonuitsparing. De beschikbare opbergruimte is hierdoor optimaal. Het Avella badkamermeubel is leverbaar in de breedtematen 120, 140, 160 en 180 cm.
Wastafel en opzetkommen
Het Avella wastafelblad en de ruime keuze opzetkommen zijn gemaakt van Solid Surface. Er zijn drie varianten opzetkommen beschikbaar: ovaal, vierkant en rond. De mat witte uitstraling combineert uitstekend met de natuurlijke houttinten van de ladekasten.